Кина Grundfos пумпа механички заптивки-GWGLF-23 производители и добавувачи | Guowei

Grundfos пумпа механички заптивки-GWGLF-23

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

Оперативни услови:
температура: -30 ℃ до + 180 ℃
притисок: ≤2.5MPa
брзина: ≤25m / ови
печат Должина:
12mm, 16mm, 22mm
Материја:
Rotary ring:Carbon/TC/ SiC
Stationary ring: Sic / TC
средно печат: Viton, EPDM
Spring and metal parts : SUS304


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас