Кина Flygt пумпа механички заптивки-GW05VC-045 производители и добавувачи | Guowei

Flygt пумпа механички заптивки-GW05VC-045

Краток опис:

GW КОД: GW05VC-045

АЕК КОД: N-T05VC-045

Големина: 45mm

Flygt пумпа Код: 3,137,465,046,605,100.00


детали за производот

Тагови производ

печат Должина:
45MM
Материја:
TC/TC/VITON


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас